Midnight Sun
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


forum rpg
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Mda... cica ma prezint si eu

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
Byron

Byron


Mesaje : 9
Data de inscriere : 14/02/2010

Mda... cica ma prezint si eu Empty
MesajSubiect: Mda... cica ma prezint si eu   Mda... cica ma prezint si eu I_icon_minitimeMier Feb 17, 2010 6:22 am

Deci Salut! Deci ce mai zici?Deci ce naiba faci aici?Aaaaaaa....vrei sa vezi cine is?Ei si daca nu-ti spun?Dar hai ca is in toane bune si scuip cateva despre mine.

Soooo.....
Numele nu conteaza....in fine is fata ca sa stiti! Smile)
Is dintr-un oras plin de piti, cocalari , tembeli, idioti, handicapati si cativa rockeri p'aici pe colo! Nu cred ca ati ghicit ca mai toate orasele is asa dar va zic eu ca e vorba de GALATI!
Ce imi plac?Multe!
Ce imi displac?Mai multe!

Ce ascult?Multe!Cam de toate inafara de manele, dar asta nu-i muzica asa ca era clar. Cel mai putin ascult muzica romana, doar la tv ascult, la pc ma bag pe pop korean, rock japonez si alte chestii care nu cred ca va intereseaza.

Deci deja am scris cam mult si nici nu cred ca ati citi tot deci:

Intrebati ce mai vreti sa stiti!
Sus In jos
Hannah

Hannah


Mesaje : 131
Data de inscriere : 13/02/2010

Mda... cica ma prezint si eu Empty
MesajSubiect: Re: Mda... cica ma prezint si eu   Mda... cica ma prezint si eu I_icon_minitimeMier Feb 17, 2010 7:45 am

heiii Kiraa. <333
welcom` pe aiciii <333.
Sus In jos
Yu Phoenix

Yu Phoenix


Mesaje : 152
Data de inscriere : 14/02/2010

Mda... cica ma prezint si eu Empty
MesajSubiect: Re: Mda... cica ma prezint si eu   Mda... cica ma prezint si eu I_icon_minitimeMier Feb 17, 2010 7:47 am

Welcome si toate cele... xD
Btw, asculti numai j-rock si pop korean?
Sus In jos
Andy.

Andy.


Mesaje : 194
Data de inscriere : 13/02/2010

Mda... cica ma prezint si eu Empty
MesajSubiect: Re: Mda... cica ma prezint si eu   Mda... cica ma prezint si eu I_icon_minitimeMier Feb 17, 2010 11:45 am

Hei` >;d<
Welcome and Happy posting :]
Sus In jos
Continut sponsorizat





Mda... cica ma prezint si eu Empty
MesajSubiect: Re: Mda... cica ma prezint si eu   Mda... cica ma prezint si eu I_icon_minitime

Sus In jos
 
Mda... cica ma prezint si eu
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Midnight Sun :: General :: Welcome-
Mergi direct la: